I Liga de Kayak Polo

I Liga de Kayak Polo

julio y agosto 2007

Organizadores: Associació Esportiva Pallars

Información e inscripciones:
Escola de Piragüisme de Sort

Dia i hora del partits:

  • Primer partit: a les 19:45 hores
  • Segon partit: a les 20:15 hores
  • Tercer partit: a les 20:45 hores

Calendari

Primera Jornada (11 de juliol)
Team Fulla-Els Xayos
La Trucha Alegre-De nit i de Dia Tot m'ho Follaria
Dr X-Les Supernenes
Segona Jornada (12 de juliol)
Les Floretes + Maques-Els Petats
Les Javalís-Els del Bar
Delirious Tremens-Team Fulla
Tercera Jornada (16 de juliol)
Els Petats-Les Javalís
Les Supernenes-Les Floretes + Maques
De nit i de Dia Tot m'ho Follaria-Dr X
Quarta Jornada (17 de juliol)
Els Xayos-La Trucha Alegre
Dr X-Els Xayos
Les Floretes + Maques-De nit i de Dia Tot m'ho Follaria
Cinquena Jornada (19 de juliol)
La Trucha Alegre-Delirious Tremens
Les Javalís-Les Supernenes
Els del Bar-Els Petats
Sisena Jornada (21 de juliol)
Les Supernenes-Els del Bar
De nit i de Dia Tot m'ho Follaria-Les Javalís
Els Xayos-Les Floretes + Maques
Setena Jornada (26 de juliol)
Delirious Tremens-Dr X
Team Fulla-La Trucha Alegre
Les Javalís-Els Xayos
Vuitena Jornada (27 de juliol)
Dr X-Team Fulla
Les Floretes + Maques-Delirious Tremens
Els del Bar-De nit i de Dia Tot m'ho Follaria
Novena Jornada (28 de juliol)
Els Petats-Les Supernenes
Els Xayos-Els del Bar
La Trucha Alegre-Dr X
Desena Jornada (30 de juliol)
De nit i de Dia Tot m'ho Follaria-Els Petats
Delirious Tremens-Les Javalís
Team Fulla-Les Floretes + Maques
Onzena Jornada (31 de juliol)
Les Floretes + Maques-La Trucha Alegre
Les Javalís-Team Fulla
Els del Bar-Delirious Tremens
Dotzena Jornada (1 d'agost)
Els Petats-Els Xayos
Les Supernenes-De nit i de Dia Tot m'ho Follaria
Team Fulla-Els del Bar
Tretzena Jornada (2 d'agost)
Els Xayos-Les Supernenes
Delirious Tremens-Els Petats
La Trucha Alegre-Les Javalís
Catorzena Jornada (3 d'agost)
Dr X-Les Floretes + Maques
Els del Bar-La Trucha Alegre
Els Petats-Team Fulla
Quinzena Jornada (4 d'agost)
Les Javalís-Dr X
Les Supernenes-Delirious Tremens
De nit i de Dia Tot m'ho Follaria-Els Xayos
Setzena Jornada (6 d'agost)
Delirious Tremens-De nit i de Dia Tot m'ho Follaria
Team Fulla-Les Supernenes
La Trucha Alegre-Els Petats
Dissetena Jornada (7 d'agost)
Dr X-Els del Bar
Les Floretes + Maques-Les Javalís
Les Supernenes-La Trucha Alegre
Divuitena Jornada (8 d'agost)
Els del Bar-Les Floretes + Maques
Els Petats-Dr X
De nit i de Dia Tot m'ho Follaria-Team Fulla
Els Xayos-Delirious Tremens